SANEFIT

SANEFIT LUBLIN

Oddział w Lublinie

Naszej działalności nie zawężamy do terytorium Lublina. Działamy na terenie całej Polski! Jeśli zatem prowadzisz lub planujesz lokal w innej lokalizacji niż Lublin i okolice – również chętnie Ci pomożemy!

Telefon

Agata +48 730 277 044

Email

sanefit.lu@gmail.com

Adres

ul. Klonowa 73/48
21-040 Świndnik

OPINIE KLIENTÓW

Sprawdź co mówią o nas inni ...

Na podstawie 19 opinii.
Małgorzata Świątek
Małgorzata Świątek
2023.08.28.
Pan Michał jest najbardziej profesjonalnym człowiekiem jakiego znam. Ze spraw trudnych robi łatwe i prowadzi krok po kroku za rękę. Szybko, profesjonalnie i solidnie, a co najważniejsze skutecznie 🙂
Оля Бабка
Оля Бабка
2023.06.02.
Bardzo polecam i dziękuję za pomoc i wsparcie!!!
Aga Wasniowska
Aga Wasniowska
2023.05.17.
Polecam w 100 % ! Cała dokumentacja została przygotowana profesjonalnie. Dzięki pomocy Pana Michała wszelkie formalności związane z odbiorem lokalu przez SANEPID przebiegły bezproblemowo. W każdym momencie mogliśmy liczyć na pomoc i wsparcie. Z całego serca polecamy. Szkoda że możemy dać tylko 5 gwiazdek- cały zespół zasługuje na dużo więcej 🙂
Jakub S
Jakub S
2023.03.30.
Wzorowa współpraca. Wsparcie na każdym etapie, począwszy od przygotowywania lokalu, szkolenie, przygotowanie pełnej dokumentacji. Odbiór lokalu bez żadnych problemów. Polecam!
Filip D
Filip D
2023.03.16.
Rewelacyjna współpraca. Wspaniały zespół o niesamowitych kompetencjach. Całe przygotowanie naszego lokalu oraz wszelkie odbiory przeszły bezproblemowo. Jak to ujęły Panie z urzędu przy odbiorze "życzyłyby sobie, aby każdy lokal który odbierają był tak przygotowany". Będę polecał każdemu!
Justyna Dukat
Justyna Dukat
2022.12.15.
Polecamy współpracę z firmą Sanefit, wszystko perfekcyjnie, pozdrawiam 🙂
Pizzeria Tam Gdzie Zawsze
Pizzeria Tam Gdzie Zawsze
2022.11.08.
Polecamy firmę Sanefit, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i jej efektów, początkujący przedsiębiorca w branży gastronomicznej zmaga się z wieloma trudnościami, firma sanefit pomaga je wszystkie pokonać, stworzyć niezbędną dokumentację do funkcjonowania działalności gastronomicznej i nie tylko, z całego serca polecamy.
MARTA STAROŃ
MARTA STAROŃ
2022.10.27.
Fantastyczna współpraca, pełen profesjonalizm. Polecam w 100%👌
Gabinet pedagogiczno-terapeutyczny Króliczka KiKi
Gabinet pedagogiczno-terapeutyczny Króliczka KiKi
2022.10.24.
Serdecznie polecamy Panią Agatę M. Profesjonalnie przygotowana dokumentacja i przeszkolenie personelu na najwyższym poziomie. Wszelkie formalności związane z odbiorem lokalu przez SANEPID bez najmniejszych problemów, dzięki pomocy Pani Agaty i rzetelnie przygotowanej dokumentacji. Pani Agata oceniona przez naszą firmę na 10, a nie tylko 5 gwiazdek
Marta Rybak
Marta Rybak
2022.09.21.
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę. Dokumenty przygotowane perfekcyjnie, pomoc na każdym etapie odbioru lokalu. P. Agata przez cały czas służyła wsparciem i pomocą, odpowiadała na wszelkie pytania, pełen profesjonalizm. Gorąco polecam!

Inspektor Bezpieczeństwa Twojego Biznesu.

Jesteśmy po to aby pomóc Ci w sprawach związanych z Sanepid! Załatwimy za Ciebie wszelkie formalności, a Twój lokal gastronomiczny zostanie odebrany bez żadnych zastrzeżeń!

Obiekt Sportowy HACCP

Mamy także oddział w Krakowie!

Otwierasz lokal gastronomiczny lub planujesz taką działalność w Krakowie lub okolicach?

Pomożemy Ci przejść przez cały proces odbioru lokalu bez zastrzeżeń!

CHCESZ O COŚ ZAPYTAĆ?

Zadzwoń do Nas!

Oddział w Krakowie

Michał Sobieraj+48 500 075 771

Konsultacje i uzgadnianie projektów

Anna Ziętara +48 600 542 531  

Oddział w Lublinie

Agata Stojko +48 730 277 044

Możesz też napisać!